12 yılı aşkın bir süredir modern, şık, güvenli, konforlu, çevreye duyarlı yapılarıyla müşterilerimize hayallerinin de ötesinde yapılar sunuyor, günden güne gelişen yapısı ve yenilikçi ruhu ile Lefkoşa’nın en saygın bölgelerinde “yaşam alanları” inşa etmeye devam ediyoruz.

Sadece proje aşamasında değil, yapım aşamasında da kullanılan kaliteli yapı malzemeleri ve işçilik ile, müşterilerimize farklı tarzımızı da ortaya koyarak, kaliteli ve modern yaşam alanları sunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Önce insana sonra doğaya saygılı, modern ve en üst teknolojiden yararlanarak yaratılmış; önce rahatlığı, sonra şıklığı ve güveni yansıtacak yapılar inşa etmek.

MİSYONUMUZ

Doğallığı ve modernizmi yansıtan yapılar ile “yuva” kavramını şıklık, güven ve konfor kavramları ile birleştirerek eşsiz yapıların mimarı olmak.

DEĞERLERİMİZ

Birlikte faaliyet gösterdiğimiz müşterilerimizle, tedarikçilerimizle ve iş ortaklarımızla yarattığımız ve günden güne onlar sayesinde geliştirdiğimiz yapılarımız ile “farklı ve ayrıcalıklı yaşam alanları sunmak” değerlerimizin bütününü oluşturmaktadır.İlkelerimiz

Tüm kaynaklarımızı müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, onların beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanarak konut değil “yuva” yaratmak,
Tüm projelerimiz ile bulunduğumuz şehrin çevresel dokusuna artı değer katmak,
Hızlı, kaliteli ve güvenilir yapılar ile yaşama değer katmak,
Toplum değerlerine uygun yapılar inşa etmek.

Hedefimiz

Avrupa standartlarında, üst düzey malzemeler ve işçiliği bir araya getirerek kaliteli yapılar sunmak ve sürdürülebilir satış sonrası hizmetler ile fark yaratmak başlıca hedeflerimizdir.

Bizi Diğerlerinden Ayıran Özelliklerimiz

Çözüme dayalı, güvenilir, titizlikle inşa edilen “kalite ve konfor ” kavramlarının hayat bulduğu yapılarımız bizi diğerlerinden ayıran en büyük farkımız ve Özel’liğimizdir.

Ozmerhan Construction Değerler